DelcomRF Kablosuz Teknolojiler

4-20 mA Kablosuz Analog Verici Alıcı Sistemleri


DelcomRF T-420
kablosuz verici alıcı sistemleri, analog sensor bilgisi kablosuz aktarım cihazları ile kablo çekilemeyen yada çekilmesi yüksek maliyet gerektiren yerlerde kullanılarak sensor bilgisinin 10000 metre mesafe uzağa kadar aktarılabilmesini sağlar.

4-20 mA Kablosuz Verici Alıcı Sistemleri

4-20 mA Kablosuz Verici Alıcı Sistemleri, 180-255 vac. Arasındaki voltaj dalgalanmalarından etkilenmeden çalışabilir. İşçilik, malzeme, montaj ve bakım maliyeti avantajlarına sahiptir. 2 Yıl üretim hatalarına karşı garantili benzersiz kalitede bir üründür. Şartlara bağlı olarak, birbirleri arasında uzak mesafelere kadar veri akışı sağlayabilir. Takım ürün olarak verici ve alıcı üretilmektedir.

Kablosuz Analog Veri Aktarım Üniteleri

150 cm galvaniz kaplı profil üzerine monte edilmiş, her türlü ekipmanını üzerinde bulunduran dış ünite montajına uygun ihtiyaca bağlı olarak çoklu 4-20ma bilgisi aktarabilen tak çalıştır ürünlerdir. Telsiz 4-20ma analog değer kablosuz aktarım sistemleri btk bilgi teknolojileri kurumu onaylıdır. Takım üniteleri olarak birbirleri arasında ücretsiz haberleşir, çok kolay montaj yapılır, işçilik ve montaj maliyetinden büyük avantaj sağlar.