DelcomRF Kablosuz Teknolojiler

HIZIR GSM & GPRS Kontrol Ve Otomasyon Scada Sistemleri Telefonla Kumanda

Hızır gsm gprs kontrol ve otomasyon sistemleri. DelcomRF A.Ş. tarafından dizayn edilmiş ve yıllardır sektörün hizmetinde olan, kendi içerisinde farklı modellere ayrılan, gsm gprs kumanda kontrol ve otomasyon uygulamaları için kullanılmaktadır. Sesli operatör robot özelliği ile gsm üzerinden sesli kumanda kontrol ve sesli geri arama yapabilen modelleri Hızır GSM olarak anılmaktadır. GPRS Veri aktarımı ve uygulamaları için ise ve Hızır GPRS olarak anılmaktadır.

Hızır GSM Sesli Kumanda Kontrol Otomasyon Sacada Sistemleri

DelcomRF – HIZIR Ses ünitesine taktığınız bir GSM hattının numarasını, herhangi telefondan aradığınızda, sizinle sesli olarak konuşmaya başlar ve Hızır cihazının kontrol çıkışlarına bağladığınız tüm cihazları aç-kapa yaparak kontrol edebilmenizi sağlar. Haber almak istediğiniz durumlar için cihazlarınızın bilgi çıkışlarını Hızır ünitesinin girişlerine bağlayarak, oluşan durumlarda size sesli bilgilendirme telefonu açmasını ve girişine bağlı olan her kanal için ayrı ses kayıtlarını, telefon üzerinden size okuyarak durumlar hakkında bilgilendirir. Telefonla kumanda.

Hızır GPRS Veri Data Aktarım Kontrol Otomasyon Sistemleri

DelcomRF – HIZIR Gprs ünitesine taktığınız bir veri data hattı ile cihaz RS485 veri girişinden ve USB veri girişinden GPRS Modbus modem olarak kullanılabilir. Scada ve veri data alışverişi yapacağınız tüm otomasyon sistemlerinde ürünü kullanabilirsiniz. Ürün içerisinde bulunan I/O giriş çıkış portları ile uygulamalarınızda yüksek çözümler sağlamanızı sunar.

Modbus veri aktarımı için RF Radyo Modem ihtiyacınız mı var, Tıklayın!

Hızır GSM GPRS Kontrol Ve Otomasyon Sistemleri

Su motorlarını, tahliye motorlarını, damlama sulama sistemlerini, havalandırma, enerjilendirme kontrollerini, kat kaloriferlerini, kombileri, aydınlatmaları, kısacası aç ve kapa yada buton ile kontrol edilebilen her şeyi, sesli yönlendirmeler ile kumanda kontrol etmenizi ve bunun gibi sistemlerin girişlerine bağlı oluşan, arıza, alarm gibi geri bildirim haber alma bilgilerini, size telefon açar ve sizinle konuşarak almanızı sağlar.

Şifreli ve sesli giriş kontrolü ile tam güvenlidir. Girişlerine gelecek olan tetik bilgileri ile istediğiniz telefon numaralarını aramasını ve sesli olarak durum bilgisi vermesini sağlar. Telefonla kumanda

Cihaz içerisine gömülü sesli robot cevaplama yönlendirme ve kayıt sistemine, cihazın kurulacağı yer yada adres bilgilerini, her bir kanal çıkışı ve girişi için ayrı ayrı ses kayıtlarını yapabilirsiniz, herhangi bir telefondan arayarak, kontrol çıkışlarını, aktif yada pasif edebilirsiniz, bunu yaparken, size sesli olarak kanal durumlarını açık yada kapalı olarak söyler. Hızır GSM GPRS

Pano içi ray tipi montaja yada sıva üstü montaja uygundur. bu iki seçenekte aynı model üzerinde kullanılabilmektedir. Cihaz içine sadece bir sim kart yerleştirmek yeterlidir.

Tak çalıştır bir sistemdir, herkes rahatlıkla kullanabilir, özel bir programa ihtiyaç duymaz, Endüstriyel ortamlarda çalışabilir ve bakım gerektirmez, çok kolay montaj yapılır, işçilik ve montaj maliyetinden büyük avantaj sağlar. DelcomRF A.Ş. Ürünleri 2 yıl gerçek üretim hatalarına karşı garantilidir.

Akıllı ev ve bina sistemlerinde, telemetri uygulamalarında, sulama kumanda kontrol sistemlerinde, dalgıç motor kontrol kumanda sistemlerinde, depo seviyesi kontrol sistemlerinde, gaz, mazot, benzin otomatik depolama dolum izleme kumanda kontrol sistemlerinde, elektrik kontrol sistemlerinde, rüzgâr enerjisi kontrol sistemlerinde gsm üzerinden kontrol kumanda ve haber alma amaçlı olarak kullanılabilir.

Hızır GPRS Kontrol Ve Otomasyon Sistemleri Hızır GSM GPRS

GPRS Üzerinden Program Gerektirmeden Çalışan Veri Aktarmanızı Kontroller Yapmanızı Ve Bilgi Toplamanızı Sağlayabilen Kablosuz I/O Ve Analog Giriş Ve Çıkışlara Sahip GPRS Modem Ünitesidir.

GPRS Veri Data Aktarım, GPRS Modbus Veri Aktarım, GPRS Data Modem

GPRS üzerinden Modbus TCP/IP Modbus RS-232 RS-485 ve Ethernet protokollerinde kablosuz veri aktarımı takip izleme ve kontrol sistemleridir. Hızır GSM GPRS, GPRS Scada modemleri.

Hızır GPRS Veri Data Aktarım Scada Kontrol Otomasyon Sistemi

Bir PLC bağlamanız yeterli yada I/O kumanda kontrolleri için buton/anahtar yada analog sensorler bağlayabilirsiniz projenizi bildirmeniz kullanacağınız adedi belirlemeniz ve uygulamayı seçmeniz yeterlidir DelcomRF® sizin için tak çalıştır olarak hazırlar ve sunar. Hızır GSM GPRS, Telefonla Kumanda.

Pompa Depo Arası Kablosuz Kumanda Kontrol Sistemleri, Dalgıç Motor Kontrol Kumanda, Isı Seviye Durum Bilgilendirme Sistemleri, Otomatik Depo Sıvı Seviye Takip Kontrol Sistemleri, Petrol Gaz Yakıt Otomatik Depolama Dolum İzleme Kumanda Kontrol Sistemleri, Modbus TCP/IP Veri Aktarımları, Modbus RS-485 RS-232 Veri Aktarımları, Ethernet Veri Aktarımlarında kullanılır. Gprs scada modemleri

Sanayi Bakanlığı TÜRK MALI Belgesine, Onaylı Ve Test Raporlu CE Belgesine, Sanayi Bakanlığı Kapasite Raporu Belgesine, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine, ISO9001:2008 Kalite Yönetim Belgesine, Marka Tescil Belgesine Sahiptir!

Hızır gsm kumanda, hızır gprs kumanda, hızır gprs vera kumanda, hızır su otomasyon kontrol, hızır sesli kumanda kontrol.i data aktarım, gsm veri data aktarım, hızır scada kontrol, hızır scada, hızır pomp. GPRS Veri Data Aktarım, GPRS Modbus Veri Aktarım, GPRS Data Modem.