DelcomRF Kablosuz Teknolojiler

PompStart GSM Üzerinden Ücretsiz Haberleşen Pompa-Depo Arası Gelişmiş Otomasyon ve Kontrol Sistemleri

 

PompStart Ne İşe Yarar?

   Pompstart, pompa motoru ile su deposu arasında GSM üzerinden çalışan, gelişmiş, otomatik su deposu dolum sistemidir. Telefonunuz üzerinden, programlanır, size takip sağlar, bilgi vererek, kontrol etmenizi sağlar.

       Pompa-Depo arasındaki mesafenin uzak olmasından ya da bu mesafe arasında engeller bulunmasından etkilenmez.

Gsm Kontrol

Kuyu depo arasında gsm üzerinden bedava haberleşir. Pompa termiği attığında veya pompa ve depo binasına izinsiz girildiğinde, belirlediğiniz telefon numaralarını arar ve sesli olarak bilgi bildirimde bulunur. Ses kaydını herhangi bir telefon üzerinden Pompstart ünitesini arayarak yapmanız çok basittir. Depo ve pompa arasındaki haberleşmeyi otomatik yaptığı gibi size termik arızası yada güvenlik durumları hakkında da bilgi verir. İzinsiz depo yada pompa binası girişlerinde size telefon açarak sesli bilgi verir. Pompa ve depo arasında mesafe sınırı olmadan kullanılır.

Gsm Depo

Kolay montaj yapılır. Pano içi ray tipi kullanıma uygundur. Pompstart usb ara yüz bağlantısı ile bilgisayar üzerinden takip ve yönetim için uygundur. Scada sistemleri için uygulanabilir. “Bilgi İçin Danışın”

Gsm Dalgıç Pompa Kontrol

Otomatik depo dolumu sağlar. Çok seviyeli depo otomasyonlarına uygundur. Depo tarafında enerji olan yada olmayan kuyu depo kontrol uygulama seçenekleri mevcuttur. Termik yeniden kurulum ünitesi ile pompa yanına gitmenize gerek kalmaz. Pompa ünitesi termik arızasını bildirimi için sizi aradığınızda, arıza kaydını dinlerken, atmış olan termiği tek tuşla yeniden kurmanızı ve pompanın yanına gitmeden pompanızı devreye almanızı sağlayan müthiş bir teknolojiye sahiptir. Sadece DelcomRF A.Ş.‘de

Gsm Pompa Otomasyon

Üretim hatalarına karşı 2 yıl DelcomRF A.Ş. garanti kapsamında, kusursuz bir üründür. Faydalı model belgesi ile üretimine geçilmiş, oldukça gelişmiş ürün olan Gsm üzerinden çalışan kuyu depo pompa arası kablosuz kontrol sistemleri, Türkiye ve yurt dışında bir çok noktada kullanılmaktadır. DelcomRF A.Ş. bu gün itibari ile binlerce takım pompa depo arası kontrol sistemlerinin yurt içi ve yurt dışı bayileri aracılığı ile sahaya kurulmasını sağlamıştır.

GSM Depo Kontrollerinde Yazılım Destekleri

DelcomRF A.Ş. gsm ve gprs modülleri üzerine yazılım geliştirebilen, profesyonel tabanlı üretimler sunar. Üretimlerini, yurt dışı ve yurt içerisinde kendi ekonomik gücü ile sağlayabilen, tek firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Gsm tabanlı depo dalgıç pompa arası kontrol ve otomasyon, kablosuz kuyu depo pompa kontrol otomasyon ve rf sistem ve otomasyonları “Tıklayınız” konularında yüksek tecrübeye sahiptir.

Bünyesinde bulunan bir çok mühendis aracılığı ile RF haberleşen ürünlerinin, RF modüllerini “Tıklayınız”, RF antenlerini “Tıklayınız” kendisi dizayn edebilen Türkiye’deki tek firmadır.

DelcomRF Radyo Bilişim Elektronik Sistemleri Savunma San. Tic. A.Ş. olarak bizi tercih eden binlerce haklı müşterimize, teşekkür ederiz! Türkiye’de Pompstart® Gsm tabanlı bedava depo dalgıç pompa kontrol otomasyon sistemleri sadece DelcomRF A.Ş. ‘de!