DelcomRF Kablosuz Teknolojiler

RF Güç Amplifikatör, Telsiz Çıkış Güçlendiricisi, UHF RF Power Amplifiers, RF Amplifikatörler

RF güç amplifikatör, uhf rf power amplifier, radyo frekans ile haberleşme yapan sistemlerdir. Anten çıkışlarında kullanılmak üzere tak ve çalıştır olarak dizayn edilmişlerdir. RF iletişimde anten çıkış gücünün yükseltilmesini sağlayan bir sistemtir. Rf güç amlifikatörleri, kaynak cihazdan gelen radyo frekans sinyallerinin güçlendirilmesini sağlar. Türkçe kısaca “rf ampli, telsiz amfi” olarak kullanılır. Telsiz çıkış güçlendiricisi ürünleri.

Telsiz Çıkış Güçlendiricisi, RF Güç Amplifikatör, UHF RF Power Amplifiers.

Telsiz çıkış güçlendiricisi olarak da adlandırılır. Pmr lisansız telsizlerinde yada amatör telsizlerde daha uzun mesafeler ile haberleşmek amaçlı kullanılırlar. Rf power amplifiers, rf güç amplifikatör ürünleri ve seçeneklerini uygulamalarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

RF Power Amplifiers

Az enerji tüketimi ile çok güç veren bu rf güç amplifikatörleri seçenekleri, 1 W rf sinyal girişi ile 10 W rf sinyal çıkışı verenler ve 5W rf sinyal girişine göre 25W rf güç çıkışı veren modelleri vardır. 10 mili watt rf güç girişine göre 5 watt veya 100 mili watt rf sinyal giriş seçeneğine göre 10 watt rf güç çıkışı seçenekleri olan modelleri bulunmaktadır.

Bu seçenekler haricinde, uhf rf amplifikatörlerin rx bölümünde rf pre-amplifier denilen ön sinyal güçlendiricisi ile telsiz yada rf ürünlerin sinyal duyargasının daha da arttırılması amaçlı olarak üretilmiş uhf rf amplifikatör seçenekleri de bulunmaktadır.

Örnek olarak, -112 dbm duyarga hassasiyetine sahip bir telsiz yada rf  alıcı-verici transceiver ürünü, uhf pre amplifikatör, ön rf güçlendirici özelliğine sahip bir ürünle birleştirildiğinde, telsizin yada rf alıcı-verici ürünün duyarga hassasiyeti -116 dbm seviyelerine kadar çıkabilmektedir.

Ürün detayları, seçenekleri ve modelleri hakkında DelcomRF A.Ş. ile irtibata geçmeniz ve teklif istemeniz yeterlidir.

Rf güçlendirici, rf power amplifiers, 400 -470 mhz frekans güç amlifikatör, 800-900 mhz rf amplifikatörler ve seçenekleri, telsiz amplifikatörleri, radyo modem rf amplifikatörleri. Uhf rf power amplifiers, uhf radyo frekans amplifikatörler.